Deltaco Nätverkskabel SC/UPC LC/UPC OS2 7m

DeltacoNätverkskabelSC/UPC LC/UPC OS2 7m

289 kr
Frakt från 139 kr

Längd: 7 m

Deltaco artikelnr. LCSC-7S
Dustin artikelnr. 5011105878

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS2
  • Längd
    7 m
DELTACO fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m.

Specifikation Nätverkskabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Vänster kontakttyp
LC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS2
Antal fibrer
2

Mått och vikt

Längd
7 m

Service och support

Typ
Begränsad livstidsgaranti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på