Utökade telefontider under alla helger fram till jul: Lördag och söndag 10─15

img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Singlemode 9/125

  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010620980
  • Tillv. art. nr.
  • LCSC-20S

Produktinformation

fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 20m

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster LC
Kontakttyp höger SC
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Singlemode
Version OS1
Cladding 9/125
Slipningstyp vänster sida UPC
Slipningstyp höger sida UPC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 20 m
Service och support
Service & support Begränsad livstidsgaranti