Deltaco Fiberoptisk kabel LC/PC SC/PC OS2 3m

Deltaco Fiberoptisk kabel LC/PC SC/PC OS2 3m

419 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas inom 48h
Deltaco artikelnr. LCSC-3S
Dustin artikelnr. 5010044323

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/PC
  • Vänster kontakttyp
    LC/PC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS2
  • Längd
    3 m
DELTACO fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3m.

Specifikation Fiberoptisk kabel

Allmänt

Tillverkare
Deltaco

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Vänster kontakttyp
LC/PC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/PC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS2

Mått och vikt

Längd
3 m
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på