Deltaco Fiberoptisk kabel 2m LC SC OS2

Deltaco Fiberoptisk kabel 2m LC SC OS2

389 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas inom 48h
Deltaco artikelnr. LCSC-2S
Dustin artikelnr. 5010068152

Snabbfakta

  • Anslutning 1
    LC
  • Anslutning 2
    SC
  • Typ av fiberoptik
    OS2
  • Kärndiameter
    9 µm
  • Manteldiameter
    125 µm
  • Fiberlägets struktur
    Enkelläge

DELTACO FIBEROPTIC LC - SC 9/125 DUPLEX SINGLEMODE 2M fiberkabel


Med en kraftfull fiberoptisk kabel som denna får ditt företag en säker och snabb anslutning till datorerna. Kabeln är av typen singelmode med en kärna på 9 125:delars mikrometer. DELTACO FIBEROPTIC LC - SC 9/125 DUPLEX SINGLEMODE 2M fiberkabel har en längd på 25 meter från kontaktdonen som därmed fungerar tillräckligt för det lilla/medelstora företaget. Deltaco har alla sorters lösningar och utrustning som din firma behöver.

Deltaco

Deltaco

Deltaco är ett svenskt företag som är väldigt stora när det kommer till tillbehör av olika typer. Företagets första produkter var kablar som de importerade från Taiwan men under åren så har de utökat sortimentet rejält. Grundtanken är dock densamma, högkvalitativa tillbehör till väldigt bra priser. Letar du därför en sladd, ett portabelt batteri, en mus eller något annat tillbehör så är Deltaco alltid ett säkert val.
Se mer från Deltaco

Specifikation Fiberoptisk kabel

Allmänt

Varumärke

Egenskaper

Kabellängd
2 m
Anslutning 1
LC
Anslutning 2
SC
Typ, kontakt 1
Hankoppling
Typ, kontakt 2
Hankoppling
Typ av fiberoptik
OS2
Kärndiameter
9 µm
Manteldiameter
125 µm
Fiberlägets struktur
Enkelläge
Full duplex
Ja
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument Fiberoptisk kabel

Andra kunder tittade även på