img

Deltaco Fiberoptisk kabel

SC LC Duplex Singlemode 9/125

  • Lagerstatus: Kan skickas omgående 8 kvar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010076846
  • Tillv. art. nr.
  • LCSC-1S

Specifikationer

Allmänt
Version OS1
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster SC
Slipningstyp vänster sida PC
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger LC
Slipningstyp höger sida PC
Typ av fiberoptik Singlemode
Färg
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 1 m
Service och support
Service & support Begränsad livstidsgaranti