Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC LC/PC 1m

DeltacoFiberoptisk kabelSC/PC LC/PC 1m

399 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas inom 48h
Deltaco artikelnr. LCSC-1S
Dustin artikelnr. 5010076846

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/PC
  • Vänster kontakttyp
    LC/PC
  • Längd
    1 m
DELTACO fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m.

Specifikation Fiberoptisk kabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Vänster kontakttyp
LC/PC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/PC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2

Mått och vikt

Längd
1 m
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument Fiberoptisk kabel

Andra kunder tittade även på