Fiberoptiska kablar möjliggör tillförlitlig och blixtsnabb överföring av stora datamängder. Dessa fiberkablar transporterar data med hjälp av laserljus nästan lika snabbt som ljus över nätverket. Att skicka filer via fiberoptiska kablar är lika snabbt som att ta emot dem. Även över längre avstånd.

Planerar du att köpa fiberoptiska kablar? Hos Dustin hittar du ett brett sortiment av optiska fiberkablar, från singlemode till multimode och från LC/UPC till SC/APC. Beställ optiska fiberkablar till ditt företags fiberoptiska nätverk och upplev fördelarna.

Filter

kr
kr
Deltaco Fiberoptisk kabel 2m LC LC OS2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 2m LC LC OS2

Artikelnr. 5010076849 Tillv. art. nr. LCLC-2S
  • Anslutning 1 LC
  • Anslutning 2 LC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kärndiameter 9 µm
Beräknat 2024-07-31
389 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel 3m 2x LC 2x LC OS2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 3m 2x LC 2x LC OS2

Artikelnr. 5010076850 Tillv. art. nr. LCLC-3S
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x LC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kärndiameter 9 µm
60 kvar
419 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel 5m 2x SC 2x LC OS2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 5m 2x SC 2x LC OS2

Artikelnr. 5010076847 Tillv. art. nr. LCSC-5S
  • Anslutning 1 2x SC
  • Anslutning 2 2x LC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kontaktens poleringstyp PC
48 timmar
459 krExkl. moms
Deltaco Nätverkskabel 0.5m 2x LC 2x LC OS2

Deltaco

Nätverkskabel 0.5m 2x LC 2x LC OS2

Artikelnr. 5010983366 Tillv. art. nr. LCLC-0S-5
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x LC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kärndiameter 9 µm
1 kvar
279 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel 5m 2x LC 2x LC OS2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 5m 2x LC 2x LC OS2

Artikelnr. 5010076851 Tillv. art. nr. LCLC-5S
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x LC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kärndiameter 9 µm
1 kvar
399 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel 20m 2x LC 2x SC OM2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 20m 2x LC 2x SC OM2

Artikelnr. 5010620980 Tillv. art. nr. LCSC-20S
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x SC
  • Typ av fiberoptik OM2
  • Kärndiameter 9 µm
48 timmar
759 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel 10m 2x LC 2x LC OS2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 10m 2x LC 2x LC OS2

Artikelnr. 5010069111 Tillv. art. nr. LCLC-10S
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x LC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kärndiameter 9 µm
2 kvar
549 krExkl. moms
Deltaco Nätverkskabel 7m 2x LC 2x SC OS2

Deltaco

Nätverkskabel 7m 2x LC 2x SC OS2

Artikelnr. 5011105878 Tillv. art. nr. LCSC-7S
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x SC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kärndiameter 9 µm
48 timmar
289 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel 2m LC SC OS2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 2m LC SC OS2

Artikelnr. 5010068152 Tillv. art. nr. LCSC-2S
  • Anslutning 1 LC
  • Anslutning 2 SC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kärndiameter 9 µm
48 timmar
389 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel 7m 2x LC 2x LC OS2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 7m 2x LC 2x LC OS2

Artikelnr. 5010649398 Tillv. art. nr. LCLC-7S
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x LC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kärndiameter 9 µm
Beställningsvara
489 krExkl. moms
Deltaco Patch-kabel 1m 2x SC 2x SC OM4

Deltaco

Patch-kabel 1m 2x SC 2x SC OM4

Artikelnr. 5011105897 Tillv. art. nr. SCSC-71
  • Anslutning 1 2x SC
  • Anslutning 2 2x SC
  • Typ av fiberoptik OM4
  • Kärndiameter 50 µm
48 timmar
369 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel 3m LC SC OS2

Deltaco

Fiberoptisk kabel 3m LC SC OS2

Artikelnr. 5010044323 Tillv. art. nr. LCSC-3S
  • Anslutning 1 LC
  • Anslutning 2 SC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kärndiameter 9 µm
48 timmar
419 krExkl. moms
Deltaco Nätverkskabel 1.5m 2x LC 2x SC OS2

Deltaco

Nätverkskabel 1.5m 2x LC 2x SC OS2

Artikelnr. 5011105861 Tillv. art. nr. LCSC-1S-5
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x SC
  • Typ av fiberoptik OS2
  • Kontaktens poleringstyp PC
48 timmar
579 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel 15m 2x SC 2x LC

Deltaco

Fiberoptisk kabel 15m 2x SC 2x LC

Artikelnr. 5010784424 Tillv. art. nr. LCSC-15S
  • Anslutning 1 2x SC
  • Anslutning 2 2x LC
  • Kärndiameter 9 µm
  • Manteldiameter 125 µm
Beställningsvara
889 krExkl. moms
Deltaco LCSC-701 1m 2x LC 2x SC OM4

Deltaco

LCSC-701 1m 2x LC 2x SC OM4

Artikelnr. 5011105870 Tillv. art. nr. LCSC-701
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x SC
  • Typ av fiberoptik OM4
  • Kärndiameter 50 µm
Beställningsvara
369 krExkl. moms
Deltaco LCSC-711 1.5m LC SC OM4

Deltaco

LCSC-711 1.5m LC SC OM4

Artikelnr. 5011105875 Tillv. art. nr. LCSC-711
  • Anslutning 1 LC
  • Anslutning 2 SC
  • Typ av fiberoptik OM4
  • Kärndiameter 50 µm
48 timmar
609 krExkl. moms
Deltaco Patch-kabel 2m 2x LC 2x ST OM4

Deltaco

Patch-kabel 2m 2x LC 2x ST OM4

Artikelnr. 5011105888 Tillv. art. nr. LCST-72
  • Anslutning 1 2x LC
  • Anslutning 2 2x ST
  • Typ av fiberoptik OM4
  • Kärndiameter 50 µm
48 timmar
399 krExkl. moms
Deltaco Patch-kabel 3m LC SC OM4

Deltaco

Patch-kabel 3m LC SC OM4

Artikelnr. 5011105871 Tillv. art. nr. LCSC-703
  • Anslutning 1 LC
  • Anslutning 2 SC
  • Typ av fiberoptik OM4
  • Kärndiameter 50 µm
48 timmar
439 krExkl. moms

Visar 18 av 88 produkter