Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS2 7m

Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS2 7m

489 kr
Frakt från 139 kr

Längd: 7 m

Kan skickas inom 48h
Deltaco artikelnr. LCLC-7S
Dustin artikelnr. 5010649398

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    LC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS2
  • Längd
    7 m
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m.

Specifikation Fiberoptisk kabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Vänster kontakttyp
LC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
LC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS2
Antal fibrer
2

Diverse

Färg
Gul

Mått och vikt

Längd
7 m
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument Fiberoptisk kabel

Andra kunder tittade även på