SFP & GBIC

Filter

kr
kr
Intel Ethernet SFP28 Optics 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet
Artikelnr. 5011206306 Tillv. art. nr. E25GSFP28LRX
  • Tillverkare Intel
  • Produkttyp SFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp LC multiläge
2 kvar
3 495 krExkl. moms
Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet
Artikelnr. 5010384077 Tillv. art. nr. E10GSFPSR
  • Tillverkare Intel
  • Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Kompatibel modultyp 1 x SFP+
Beställningsvara
1 195 krExkl. moms
Intel Ethernet SFP28 Optics 10 Gigabit Ethernet; 25 Gigabit Ethernet
Artikelnr. 5011025123 Tillv. art. nr. E25GSFP28SR
  • Tillverkare Intel
  • Produkttyp SFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Länkprotokoll 25 Gigabit Ethernet
3-4 dagar
1 895 krExkl. moms
Intel Ethernet SFP+ SR Optics 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet
Artikelnr. 5011156739 Tillv. art. nr. E10GSFPSRX
  • Tillverkare Intel
  • Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp LC
48 timmar
1 995 krExkl. moms
Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet
Artikelnr. 5010384078 Tillv. art. nr. E10GSFPLR
  • Tillverkare Intel
  • Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Kompatibel modultyp 1 x SFP+
Beställningsvara
3 095 krExkl. moms
Intel Ethernet SFP28 Optics 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet
Artikelnr. 5011156740 Tillv. art. nr. E25GSFP28SRX
  • Tillverkare Intel
  • Produkttyp SFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp LC multiläge
Beställningsvara
2 595 krExkl. moms
Intel QSFP+ sändar/mottagarmodul 40 Gigabit Ethernet
Artikelnr. 5011025047 Tillv. art. nr. E40GQSFPLR
  • Tillverkare Intel
  • Produkttyp QSFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll 40 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp MPO multiläge
Beställningsvara
15 495 krExkl. moms
Intel QSFP+ sändar/mottagarmodul 40 Gigabit Ethernet
Artikelnr. 5010976257 Tillv. art. nr. E40GQSFPSR
  • Produkttyp QSFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll 40 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp MPO multiläge
  • Vänster kontakttyp MPO multiläge
Beställningsvara
3 795 krExkl. moms

Visar 8 av 8 produkter