-15%
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC SC/UPC OS1 3m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC SC/UPC OS1 3m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC SC/UPC OS1 3m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC SC/UPC OS1 3m
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC SC/UPC OS1 3m

Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC SC/UPC OS1 3m

329 kr279 kr
Frakt från 139 kr

Längd: 3 m

Kan skickas omgående (77 kvar)
Prokord artikelnr. OS1-SCSC-3
Dustin artikelnr. 5011177984

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    SC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS1
  • Längd
    3 m

Produktegenskaper

  • OS1
  • SC-SC
  • 9/125
  • DUPLEX
  • Singelmode
  • 1.0M

Prokord fiber kabel Halogenfri (LSZH) singelmode-fiberkabel med klassificering OS1 SC-SC Duplex. Kabel dimension: 9/125µm

Prokord, rätt kablar när du behöver dem. Prokord har ett brett utbud av populära och prisvärda kablar som gör att du kan arbeta så effektivt som möjligt. Du kan vara säker på att du får en produkt som är noga utvald och testad.

Specifikation Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp
SC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS1

Diverse

Färg
Gul

Mått och vikt

Längd
3 m

Service och support

Typ
2 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på