Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m 10m LC SC OS1
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m 10m LC SC OS1
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m 10m LC SC OS1
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m 10m LC SC OS1

Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m 10m LC SC OS1

399 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas omgående (+100 kvar)
Prokord artikelnr. OS1-LCSC-10
Dustin artikelnr. 5011177980

Snabbfakta

  • Anslutning 1
    LC
  • Anslutning 2
    SC
  • Typ av fiberoptik
    OS1
  • Kontaktens poleringstyp
    UPC
  • Kärndiameter
    9 µm
  • Manteldiameter
    125 µm
  • Fiberlägets struktur
    Enkelläge
  • Produktens färg
    Gul

Produktegenskaper

  • OS1
  • LC-SC
  • 9/125
  • DUPLEX
  • Singelmode
  • 0.5M

Prokord fiber kabel Halogenfri (LSZH) singelmode-fiberkabel med klassificering OS1 LC-SC Duplex. Kabel dimension: 9/125µm

Prokord, rätt kablar när du behöver dem. Prokord har ett brett utbud av populära och prisvärda kablar som gör att du kan arbeta så effektivt som möjligt. Du kan vara säker på att du får en produkt som är noga utvald och testad.

Prokord

Prokord

Jobba mer effektivt med rätt installationsprodukter

Prokord ser till att du kan arbeta effektivare genom ett brett utbud av installationsprodukter. Förutom kablar hittar du i sortimentet även adaptrar, skrivbord, dockningsstationer och väggfästen av olika slag. Prokords produkter är utvecklade med dig i fokus och med plånboken i åtanke.

Se mer från Prokord

Specifikation Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m

Allmänt

Varumärke

Egenskaper

Kabellängd
10 m
Anslutning 1
LC
Anslutning 2
SC
Typ, kontakt 1
Hane
Typ, kontakt 2
Hane
Typ av fiberoptik
OS1
Kontaktens poleringstyp
UPC
Kärndiameter
9 µm
Manteldiameter
125 µm
Fiberlägets struktur
Enkelläge
Produktens färg
Gul
Jacka material
Low smoke zero halogen (LSZH)

Logistikdata

Harmonized System (HS)-kod
85447000
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m

Andra kunder tittade även på