Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC SC/UPC OM1 10m
Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC SC/UPC OM1 10m
Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC SC/UPC OM1 10m
Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC SC/UPC OM1 10m
Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC SC/UPC OM1 10m

Prokord Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 10.0M SC/UPC SC/UPC OM1 10m

399 kr
Frakt från 139 kr

Längd: 10 m

Kan skickas omgående (53 kvar)
Prokord artikelnr. OM1-SCSC-10
Dustin artikelnr. 5011177968

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    SC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    62,5/125 mikron
  • Standarder som följs
    OM1
  • Längd
    10 m

Produktegenskaper

  • OM1
  • SC-SC
  • 62.5/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 0.5M

Prokord fiber kabel Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassificering OM1 SC-SC Duplex. Kabel dimension: 62.5/125µm

Prokord, rätt kablar när du behöver dem. Prokord har ett brett utbud av populära och prisvärda kablar som gör att du kan arbeta så effektivt som möjligt. Du kan vara säker på att du får en produkt som är noga utvald och testad.

Specifikation Fiber Om1 SC-SC 62.5/125 Duplex MM 10.0M

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Multimode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp
SC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
62,5/125 mikron
Standarder som följs
OM1

Mått och vikt

Längd
10 m

Service och support

Typ
2 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på