Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 3.0M 3m LC SC OM3
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 3.0M 3m LC SC OM3
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 3.0M 3m LC SC OM3
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 3.0M 3m LC SC OM3

Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 3.0M 3m LC SC OM3

279 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas omgående (57 kvar)
Prokord artikelnr. OM3-LCSC-3
Dustin artikelnr. 5011177941

Snabbfakta

  • Anslutning 1
    LC
  • Anslutning 2
    SC
  • Typ av fiberoptik
    OM3
  • Kontaktens poleringstyp
    UPC
  • Kärndiameter
    50 µm
  • Manteldiameter
    125 µm
  • Fiberlägets struktur
    Flerläge
  • Produktens färg
    Turkosblå

Produktegenskaper

  • OM3
  • LC-SC
  • 50/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 0.5M

Prokord fiber kabel Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassificering OM3 LC-SC Duplex. Kabel dimension: 50/125µm

Prokord, rätt kablar när du behöver dem. Prokord har ett brett utbud av populära och prisvärda kablar som gör att du kan arbeta så effektivt som möjligt. Du kan vara säker på att du får en produkt som är noga utvald och testad.

Prokord

Prokord

Jobba mer effektivt med rätt installationsprodukter

Prokord ser till att du kan arbeta effektivare genom ett brett utbud av installationsprodukter. Förutom kablar hittar du i sortimentet även adaptrar, skrivbord, dockningsstationer och väggfästen av olika slag. Prokords produkter är utvecklade med dig i fokus och med plånboken i åtanke.

Se mer från Prokord

Specifikation Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 3.0M

Allmänt

Varumärke

Egenskaper

Kabellängd
3 m
Anslutning 1
LC
Anslutning 2
SC
Typ, kontakt 1
Hankoppling
Typ, kontakt 2
Hankoppling
Typ av fiberoptik
OM3
Kontaktens poleringstyp
UPC
Kärndiameter
50 µm
Manteldiameter
125 µm
Fiberlägets struktur
Flerläge
Produktens färg
Turkosblå
Jacka material
Low smoke zero halogen (LSZH)

Logistikdata

Harmonized System (HS)-kod
85447000
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 3.0M

Andra kunder tittade även på