Black Week 21–27/11 2022

Till kampanjen

Deltaco Nätverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 1.5m
Deltaco Nätverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 1.5m
Deltaco Nätverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 1.5m
Deltaco Nätverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 1.5m

Deltaco Nätverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 1.5m

579 kr
Frakt från 139 kr

Längd: 1.5 m

Kan skickas inom 48h
Deltaco artikelnr. LCLC-1S-5
Dustin artikelnr. 5011105826

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    LC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS2
  • Längd
    1.5 m
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1,5m.

Specifikation Nätverkskabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Vänster kontakttyp
LC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
LC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS2
Antal fibrer
2

Mått och vikt

Längd
1.5 m

Service och support

Typ
5 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på