Deltaco Nätverkskabel SC/PC SC/PC OS1 0.5m

Deltaco Nätverkskabel SC/PC SC/PC OS1 0.5m

459 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas omgående (5 kvar)
Deltaco artikelnr. FB-50S
Dustin artikelnr. 5011105816

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/PC
  • Vänster kontakttyp
    SC/PC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS1
  • Längd
    0.5 m
DELTACO fiberkablage SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 0,5m.

Specifikation Nätverkskabel

Allmänt

Tillverkare
Deltaco

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Vänster kontakttyp
SC/PC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/PC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS1
Antal fibrer
2

Mått och vikt

Längd
0.5 m

Service och support

Typ
5 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på