img

Deltaco Fiberoptisk kabel

ST ST Duplex Multimode 62,5/125

179 kr
  • Lagerstatus: Beräknat till vårt lager: 2016-12-05
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010029278
  • Tillv. art. nr.
  • FB-31

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster ST
Kontakttyp höger ST
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Multimode
Version OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstyp vänster sida PC
Slipningstyp höger sida PC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Orange
Service och support
Service & support Begränsad livstidsgaranti
Mått och vikt
Längd 1 m

Recensioner för

5.0 av 5 (1 recensioner)

5.0 av 5

bra kvalitet, lite tjockare material så det känns inte som man ska knäcka dom.

Från: Dustin.se kund - 2012-07-17 17:31:41