Fibermediakonverterare

Filter

kr
kr
Direktronik 33-4744 Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
Artikelnr. 5011071558 Tillv. art. nr. 133-4744
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
  • Överföringshastighet 1,000 Mbps
  • Vänster kontakttyp RJ-45
6 kvar
695 krExkl. moms
Direktronik 33-4743 Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode)
Artikelnr. 5011071557 Tillv. art. nr. 133-4743
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
  • Överföringshastighet 1,000 Mbps
  • Vänster kontakttyp RJ-45
2 kvar
745 krExkl. moms
Direktronik 133-4745 Fibermediekonverterare SFP (mini-GBIC) RJ-45
Artikelnr. 5011173982 Tillv. art. nr. 133-4745
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
  • Överföringshastighet 1,000 Mbps
  • Vänster kontakttyp SFP (mini-GBIC)
48 timmar
545 krExkl. moms
Direktronik 33-4740 Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
Artikelnr. 5011071555 Tillv. art. nr. 133-4740
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Länkprotokoll Fast Ethernet
  • Överföringshastighet 100 Mbps
  • Vänster kontakttyp RJ-45
48 timmar
445 krExkl. moms
Direktronik 33-4741 Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode)
Artikelnr. 5011071556 Tillv. art. nr. 133-4741
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Länkprotokoll Fast Ethernet
  • Överföringshastighet 100 Mbps
  • Vänster kontakttyp RJ-45
48 timmar
445 krExkl. moms
Direktronik Mediakonverterare utan PoE 100/1000-FX SFP
Artikelnr. 5011183126 Tillv. art. nr. 20101087
    48 timmar
    795 krExkl. moms
    Direktronik 133-4734 Fibermediekonverterare RJ-45 SFP+
    Artikelnr. 5011173151 Tillv. art. nr. 133-4734
    • Produkttyp Fibermediekonverterare
    • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
    • Överföringshastighet 10,000 Mbps
    • Vänster kontakttyp RJ-45
    48 timmar
    2 495 krExkl. moms
    Direktronik 20101872 Fibermediekonverterare SFP (mini-GBIC) RJ-45
    Artikelnr. 5011290443 Tillv. art. nr. 20101872
    • Produkttyp Fibermediekonverterare
    • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
    • Överföringshastighet 1,000 Mbps
    • Vänster kontakttyp SFP (mini-GBIC)
    Beställningsvara
    Nyhet
    1 745 krExkl. moms

    Visar 8 av 8 produkter