Fiberoptiska adaptrar

Filter

kr
kr
Pro Optix Dämpare för nätverk LC enkelläge Hane LC enkelläge Hona
Artikelnr. 5011201659 Tillv. art. nr. ATTN-LC-LC-M/F-5DB
  • Typ för vänster kontakt Hane
  • Kontakttyp höger LC enkelläge
  • Typ av högerkontakt Hona
Beställningsvara
419 krExkl. moms
Direktronik Adapter LC/LC UPC SM Duplex Blue LC/UPC Hona LC/UPC Hona
Artikelnr. 5011012661 Tillv. art. nr. 117-2638
  • Typ för vänster kontakt Hona
  • Kontakttyp höger LC/UPC
  • Typ av högerkontakt Hona
Beställningsvara
79 krExkl. moms
Deltaco Adapter ST-läge (multi-mode) Hona ST-läge (multi-mode) Hona
Artikelnr. 5010617361 Tillv. art. nr. ST-ST-M-SM-CE
  • Typ för vänster kontakt Hona
  • Kontakttyp höger ST-läge (multi-mode)
  • Typ av högerkontakt Hona
48 timmar
69 krExkl. moms
Deltaco FBP-1039
DeltacoFBP-1039
Artikelnr. 5010998661 Tillv. art. nr. FBP-1039
    48 timmar
    59 krExkl. moms
    Direktronik Adapter SC/SC Upc SM Simplex Blue
    Artikelnr. 5011190170 Tillv. art. nr. 117-2660
      25 kvar
      49 krExkl. moms
      Microconnect Adapter SC-läge (multi-mode) Hona SC-läge (multi-mode) Hona
      Artikelnr. 5010309528 Tillv. art. nr. FISCSC
      • Typ för vänster kontakt Hona
      • Kontakttyp höger SC-läge (multi-mode)
      • Typ av högerkontakt Hona
      Beställningsvara
      129 krExkl. moms
      Microconnect Adapter LC multiläge Hona LC multiläge Hona
      Artikelnr. 5010671916 Tillv. art. nr. FIBLCADA
      • Typ för vänster kontakt Hona
      • Kontakttyp höger LC multiläge
      • Typ av högerkontakt Hona
      48 timmar
      159 krExkl. moms
      Deltaco Adapter
      DeltacoAdapter
      Artikelnr. 5010671684 Tillv. art. nr. LC-LC-DU-S-CE
        48 timmar
        159 krExkl. moms
        Deltaco Adapter
        DeltacoAdapter
        Artikelnr. 5010455533 Tillv. art. nr. SC-SC-M-DU-CE
          48 timmar
          69 krExkl. moms

          Visar 9 av 9 produkter