img

Deltaco Adapter

ST-läge (multi-mode) Hona ST-läge MultiMode Hona

36 kr
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010617361
  • Tillv. art. nr.
  • ST-ST-M-SM-CE

Produktinformation

DELTACO skarvdon, fiber, ST-ST, multimode, simplex, keramisk, metall
Skarvdon för att sätta i boxar, patchpaneler eller annan utrustning.

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster ST-läge (multi-mode)
Typ för vänsterkontakt Hona
Kontakttyp höger ST-läge MultiMode
Typ för högerkontakt Hona
Färg Silver
Service och support
Garanti 1 år