Direktronik SFP 100M MPO-12 Kontakt A10networks Axsk-qSFP-sr

Direktronik SFP 100M MPO-12 Kontakt A10networks Axsk-qSFP-sr

795 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas inom 48h
Direktronik artikelnr. 133-3962-14108
Dustin artikelnr. 5011230965
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.
Det finns ingen specifikation för denna produkt.
Det finns inga tillbehör för denna produkt.