SFP & GBIC

Filter

kr
kr
Direktronik SFP SM 20km LX 1.25Gbps DDMI - Cisco (incl. Meraki) MA-SFP-1GB-LX10
Artikelnr. 5010966079 Tillv. art. nr. 133-4123-2597
    7 kvar
    345 krExkl. moms
    Direktronik SFP 1310/1490Nm DDMI HP Networking J4859d
    Artikelnr. 5011230893 Tillv. art. nr. 133-4132-21046
      1 kvar
      235 krExkl. moms
      Direktronik SFP 1310Nm 15Km DDMI HP Networking J4858d
      Artikelnr. 5011230849 Tillv. art. nr. 133-2348-21050
        9 kvar
        495 krExkl. moms
        Direktronik SFP 1310Nm HP HP Networking J9151e
        Artikelnr. 5011230942 Tillv. art. nr. 133-4242-24021
        • Tillverkare Direktronik
        1 kvar
        695 krExkl. moms
        Direktronik SFP MM SX 550m 1.25Gbps - Cisco GLC-SX-MMD
        Artikelnr. 5010966098 Tillv. art. nr. 133-4130-2526
          8 kvar
          225 krExkl. moms
          Direktronik Ubiquiti Networks Uf-SM-10G-S
          Artikelnr. 5011085507 Tillv. art. nr. 133-3338-20696
          • Tillverkare Direktronik
          6 kvar
          345 krExkl. moms
          Direktronik SFP SM 20km LX 1.25Gbps DDMI - HP Networking J4859C
          Artikelnr. 5010966077 Tillv. art. nr. 133-4123-2582
            1 kvar
            395 krExkl. moms
            Direktronik SFP 1310Nm 15Km DDMI Dell (Ex. Force10) Gp-SFP2-1e
            Artikelnr. 5011230833 Tillv. art. nr. 133-2348-15012
              2 kvar
              445 krExkl. moms
              Direktronik Extreme 10051
              DirektronikExtreme 10051
              Artikelnr. 5011085635 Tillv. art. nr. 133-4130-3235
              • Tillverkare Direktronik
              2 kvar
              215 krExkl. moms
              Direktronik Cisco (Ex. Linksys) Mgblx1
              Artikelnr. 5011085511 Tillv. art. nr. 133-4123-18377
              • Tillverkare Direktronik
              1 kvar
              345 krExkl. moms
              Direktronik Finisair Ftlx1413d3bcl
              Artikelnr. 5011276433 Tillv. art. nr. 133-4221-2366
                26 kvar
                895 krExkl. moms
                Direktronik Huawei Sfp-10G-Bxd1
                Artikelnr. 5011085851 Tillv. art. nr. 133-4316-2761
                • Tillverkare Direktronik
                2 kvar
                845 krExkl. moms
                Direktronik Fortinet Fg-Tran-Sx
                Artikelnr. 5011085587 Tillv. art. nr. 133-4130-3182
                • Tillverkare Direktronik
                48 timmar
                245 krExkl. moms
                Direktronik DAC SFP+ Blå 3M 10 Gigabit Ethernet
                Artikelnr. 5011130092 Tillv. art. nr. 133-5576
                • Tillverkare Direktronik
                • Produkttyp 10GBase direktkopplingskabel
                • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
                • Kompatibel modultyp 1 x SFP+
                48 timmar
                395 krExkl. moms
                Direktronik DAC SFP+ Orange 2M 10 Gigabit Ethernet
                Artikelnr. 5011130094 Tillv. art. nr. 133-5578
                • Tillverkare Direktronik
                • Produkttyp 10GBase direktkopplingskabel
                • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
                • Kompatibel modultyp 1 x SFP+
                48 timmar
                345 krExkl. moms
                Direktronik SFP+ MM SR 850nm 10Gbps DDMI - Cisco (ex. Meraki) MA-SFP-10GB-SR
                Artikelnr. 5010966096 Tillv. art. nr. 133-4248-2595
                  48 timmar
                  395 krExkl. moms
                  Direktronik DAC SFP+ Blå 2M 10 Gigabit Ethernet
                  Artikelnr. 5011130091 Tillv. art. nr. 133-5575
                  • Tillverkare Direktronik
                  • Produkttyp 10GBase direktkopplingskabel
                  • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
                  • Kompatibel modultyp 1 x SFP+
                  48 timmar
                  345 krExkl. moms
                  Direktronik SFP+ SM 20km LR 10Gbps DDMI - Intel E10GSFPLR
                  Artikelnr. 5010966116 Tillv. art. nr. 133-4240-2645
                    48 timmar
                    495 krExkl. moms
                    Direktronik SFP MM SX 550m 1.25Gbps - HP Networking J4858C
                    Artikelnr. 5010966097 Tillv. art. nr. 133-4130-2525
                      48 timmar
                      255 krExkl. moms
                      Direktronik DAC SFP+ Grön 3M 10 Gigabit Ethernet
                      Artikelnr. 5011130098 Tillv. art. nr. 133-5582
                      • Tillverkare Direktronik
                      • Produkttyp 10GBase direktkopplingskabel
                      • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
                      • Kompatibel modultyp 1 x SFP+
                      48 timmar
                      395 krExkl. moms
                      Direktronik Check Point Cpac-Tr-10Sr
                      Artikelnr. 5011085753 Tillv. art. nr. 133-4248-6507
                      • Tillverkare Direktronik
                      48 timmar
                      395 krExkl. moms

                      Visar 21 av 645 produkter