Direktronik SFP+ MM SR 850nm 10Gbps DDMI - Cisco SFP-10G-SR

DirektronikSFP+ MM SR 850nm 10Gbps DDMI - Cisco SFP-10G-SR

395 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas inom 48h
Direktronik artikelnr. 133-4248-2550
Dustin artikelnr. 5010966093
SFP från Direktonik motsvarande Cisco SFP-10G-SR

Specifikation SFP+ MM SR 850nm 10Gbps DDMI - Cisco SFP-10G-SR

Allmänt

Tillverkare

Service och support

Service & support
5 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på