Cisco 10g Base Sr Multi-mode 10 Gigabit Ethernet

Cisco 10g Base Sr Multi-mode 10 Gigabit Ethernet

10 495 kr
Frakt från 139 kr
Hyr från 333 kr/månad i 36 månader
Cisco artikelnr. MA-SFP-10GB-SR
Dustin artikelnr. 5010877831

Snabbfakta

  • Tillverkare
    Cisco Meraki
  • Produkttyp
    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation 10g Base Sr Multi-mode

Allmänt

Tillverkare
Cisco Meraki
Produktlinje
Cisco Meraki
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP+ sändar/mottagarmodul

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 10GBase-SR
Max överföringsavstånd
400 m

Nätverk

Länkprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
10 Gbps

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 10GBase-SR
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på