img

Cisco 10g Base Sr Multi-mode

6 745 kr Exkl. moms 209 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010877831
  • Tillv. art. nr.
  • MA-SFP-10GB-SR

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Cisco Meraki
Produktlinje Cisco Meraki
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 10GBase-SR
Max överföringsavstånd 400 m
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR
Nätverk
Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 10 Gbps