Cisco Sfp 1000base-sx 850nm Gigabit Ethernet
Cisco Sfp 1000base-sx 850nm Gigabit Ethernet
Cisco Sfp 1000base-sx 850nm Gigabit Ethernet
Cisco Sfp 1000base-sx 850nm Gigabit Ethernet

CiscoSfp 1000base-sx 850nmGigabit Ethernet

4 795 kr
Frakt från 139 kr
Hyr från 149 kr/månad i 36 månader

Notera att denna produkt är en beställningsvara och kan därför inte returneras. Beställningen av produkten kan inte annulleras efter det att du har bekräftat din beställning. Du kan läsa mer i våra handelsvillkor, avsnitt 7.

Cisco artikelnr. MA-SFP-1GB-SX
Dustin artikelnr. 5010797738

Snabbfakta

  • Tillverkare
    Cisco Meraki
  • Produkttyp
    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll
    Gigabit Ethernet
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation Sfp 1000base-sx 850nm

Allmänt

Tillverkare
Cisco Meraki
Produktlinje
Cisco Meraki
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 1000Base-SX
Max överföringsavstånd
220 m

Nätverk

Länkprotokoll
Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
1 Gbps
Optisk våglängd
850 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på