img
img

Cisco Meraki Sfp 1000base-sx 850nm

4 145 kr 129 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
Notera att denna produkt är en beställningsvara och kan därför inte returneras. Beställningen av produkten kan inte annulleras efter det att du har bekräftat din beställning. Du kan läsa mer i våra handelsvillkor, avsnitt 7.
  • Artikelnr.
  • 5010797738
  • Tillv. art. nr.
  • MA-SFP-1GB-SX

Produktinformation

The Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX SFP is a 1000BASE-SX SFP designed to be compatible with the MS220, MS320, and MS420 families.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Cisco Meraki
Förpackad kvantitet 1
Produktlinje Cisco Meraki
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-SX
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 1000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 1000Base-SX