img
img
img
img
img

HPE X150

360 995 kr 10 910 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
Notera att denna produkt är en beställningsvara och kan därför inte returneras. Beställningen av produkten kan inte annulleras efter det att du har bekräftat din beställning. Du kan läsa mer i våra handelsvillkor, avsnitt 7.
  • Artikelnr.
  • 5010790966
  • Tillv. art. nr.
  • JG829A

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare HP
Förpackad kvantitet 1
Modell X150
Produktlinje HPE
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp CFP-mottagarmodul
General
Device Type CFP transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 100GBase-LR4 - LC single mode
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll 100 Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 100000 Mbps
Network & Communication
Networking / Data Link Protocol 100 Gigabit Ethernet
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 100GBase-LR4