img

Ubiquiti U Fiber Single-Mode

Gigabit Ethernet

Singelmode-fibermodul med LC-anslutning

  • Lagerstatus: Beräknat till lager: 2019-05-24
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5011021771
  • Tillv. art. nr.
  • UF-SM-1G-S

Produktinformation

Robusta SFP-moduler till Ubiquiti nätverksutrustning.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Ubiquiti
Produktlinje Ubiquiti U Fiber
Modell Single-Mode
Förpackad kvantitet 2
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Typ av kablage Ethernet 1000Base-BiDi
Nätverk
Länkprotokoll Gigabit Ethernet