img
img

HPE X140

22 495 kr 698 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010790928
  • Tillv. art. nr.
  • JG325B

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare HP
Förpackad kvantitet 1
Modell X140
Produktlinje HPE
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp QSFP+ sändar/mottagarmodul
General
Device Type QSFP+ transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO
Service och support
Service & support 1 år
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll 40 Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 40000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol 40 Gigabit Ethernet
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 40GBASE-SR4