img

Direktronik Fiberoptisk kabel

SC LC Duplex Multimode 62,5/125

185 kr
  • Lagerstatus: Skickas omgående 2 kvar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010672420
  • Tillv. art. nr.
  • 17-0023

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster SC
Kontakttyp höger LC
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Multimode
Version OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstyp vänster sida UPC
Slipningstyp höger sida UPC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Orange
Service och support
Service & support 25 års garanti
Mått och vikt
Längd 3 m