img
img
img

Netgear ProSafe AXM763

10 Gigabit Ethernet

3 995 kr Exkl. moms 124 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010672058
  • Tillv. art. nr.
  • AXM763-10000S

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare NETGEAR
Produktlinje NETGEAR ProSafe
Modell AXM763
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
Kabel
Vänster kontakttyp LC multiläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Kompatibel modultyp 1 x SFP+
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 10GBase-LRM
Max överföringsavstånd 260 m
Standarder IEEE 802.3aq
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode x 2
Nätverk
Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Garanti
Garanti 5 års garanti
Garanti detalljer Begränsad garanti - 5 år