img

Zyxel SFP-SX-D

  • Lagerstatus: Leverans inom 2-3 arbetsdagar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010545891
  • Tillv. art. nr.
  • 91-010-204001B

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare ZyXEL Communications
Förpackad kvantitet 1
Modell SFP-SX-D
Produktlinje ZyXEL
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Enhetstyp SFP (mini-GBIC) transceiver module
Expansion/Anslutning
Anslutningar 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 1000 Mbps
Nätverksfunktioner Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module
Service och support
Service & support 5 års garanti