img

Zyxel SFP-SX-D

Gigabit Ethernet

  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010545891
  • Tillv. art. nr.
  • 91-010-204001B

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Zyxel
Produktlinje Zyxel
Modell SFP-SX-D
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Kabel
Vänster kontakttyp LC multiläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 1000Base-SX
Max överföringsavstånd 550 m
Funktioner Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Nätverk
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1 Gbps
Garanti
Garanti 5 års garanti
Garanti detalljer Begränsad garanti - 5 år