img

Cisco Rugged SFP

Gigabit Ethernet

6 233 kr Exkl. moms 194 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • 48 timmar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010447337
  • Tillv. art. nr.
  • GLC-LX-SM-RGD=

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Cisco
Produktlinje Cisco
Modell Rugged SFP
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Kabel
Vänster kontakttyp LC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-LH
Data om huvudprodukten FF: Cisco - router, FH: Cisco - expansion module
Nätverk
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1 Gbps
Optisk våglängd 1310 nm
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
Min driftstemperatur -40 °C
Max driftstemperatur 85 °C
Garanti
Garanti 1 års garanti
Garanti detalljer Begränsad garanti - 1 år

Testsammanfattning för

Baserad på analys av användar- och expertrecensioner från hela världen.