img

Cisco SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

31 495 kr Exkl. moms 978 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010368403
  • Tillv. art. nr.
  • CWDM-SFP-1530=

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Cisco
Produktlinje Cisco
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Kabel
Vänster kontakttyp LC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 1000Base-CWDM
Max överföringsavstånd 70000 m
Standarder IEEE 802.3z
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 1000Base-CWDM - LC single-mode x 2
Min driftstemperatur 0 °C
Max driftstemperatur 70 °C
Dimensioner & Vikt
Bredd 1.3 cm
Djup 5.6 cm
Höjd 0.9 cm
Nätverk
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1 Gbps
Optisk våglängd 1530 nm
Garanti
Garanti 1 års garanti
Garanti detalljer Begränsad garanti - utbyte - 1 år