img

Cisco CWDM SFP

Gigabit Ethernet, 2Gb Fibre Channel

31 995 kr Exkl. moms 992 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010368401
  • Tillv. art. nr.
  • CWDM-SFP-1490=

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Cisco
Produktlinje Cisco CWDM SFP
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Kabel
Vänster kontakttyp LC/PC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage CWDM
Funktioner Full duplex
Standarder IEEE 802.3z
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x nätverk - LC/PC single-mode x 2
Min driftstemperatur 0 °C
Max driftstemperatur 50 °C
Nätverk
Länkprotokoll Gigabit Ethernet, 2Gb Fibre Channel
Optisk våglängd 1490 nm
Garanti
Garanti 90 dagars garanti
Garanti detalljer Begränsad garanti - 90 dagar