img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Singlemode 9/125

249 kr
  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010310137
  • Tillv. art. nr.
  • FIB421002

Specifikationer

Service och support
Service & support 25 års garanti
Allmänt
Kontakttyp vänster LC
Kontakttyp höger SC
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Singlemode
Version OS2
Cladding 9/125
Slipningstyp vänster sida UPC
Slipningstyp höger sida UPC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 2 m