Microconnect Fiberoptisk Kabel SC9/125 Simplex SingleMode 2m SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Microconnect Fiberoptisk Kabel SC9/125 Simplex SingleMode 2m SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Microconnect Fiberoptisk Kabel SC9/125 Simplex SingleMode 2m SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Microconnect Fiberoptisk Kabel SC9/125 Simplex SingleMode 2m SC/UPC SC/UPC OS2 2m

Microconnect Fiberoptisk Kabel SC9/125 Simplex SingleMode 2m SC/UPC SC/UPC OS2 2m

319 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas omgående (5 kvar)
Microconnect artikelnr. FIB224002
Dustin artikelnr. 5010309767

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    SC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS2
  • Längd
    2 m

Vi tipsar

Fiberkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation Fiberoptisk Kabel SC9/125 Simplex SingleMode 2m

Allmänt

Tillverkare
MicroConnect

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp
SC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
1
Höger kontakttyp
SC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
1
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS2

Diverse

Färg
Gul

Mått och vikt

Längd
2 m

Service och support

Typ
25 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på