img
img
img
img

Cisco MGBLH1

Gigabit Ethernet

2 095 kr Exkl. moms 65 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • 48 timmar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010097956
  • Tillv. art. nr.
  • MGBLH1

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Cisco
Produktlinje Cisco Small Business
Modell MGBLH1
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Kabel
Vänster kontakttyp LC
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 1000Base-LH
Max överföringsavstånd 40000 m
Nätverk
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1 Gbps
Optisk våglängd 1310 nm
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
Få förtur till Black Friday