img

Cisco SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Fast Ethernet

2 895 kr Exkl. moms 90 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010094095
  • Tillv. art. nr.
  • GLC-FE-100LX=

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Cisco
Produktlinje Cisco
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Kabel
Vänster kontakttyp LC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 100Base-LX
Max överföringsavstånd 10000 m
Standarder IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
Data om huvudprodukten FE: Cisco - switch, FE: NULL - switch, FE: NULL - NULL
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 100Base-LX - LC single-mode
Min driftstemperatur 0 °C
Max driftstemperatur 50 °C
Nätverk
Länkprotokoll Fast Ethernet
Optisk våglängd 1310 nm
Dimensioner & Vikt
Bredd 1.3 cm
Djup 5.7 cm
Höjd 0.85 cm
Garanti
Garanti 90 dagars garanti
Garanti detalljer Begränsad garanti - 90 dagar