Fibermediakonverterare

Filter

kr
kr
Allied Telesis AT-MC102XL Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode)
Artikelnr. 5010046755 Tillv. art. nr. AT-MC102XL-60
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Överföringshastighet 100 Mbps
  • Vänster kontakttyp RJ-45
  • Höger kontakttyp SC-läge (multi-mode)
Beräknat 2024-01-03
2 595 krExkl. moms
Allied Telesis AT MMC2000/SP Fibermediekonverterare RJ-45 SFP (mini-GBIC)
Artikelnr. 5011075323 Tillv. art. nr. AT-MMC2000/SP-960
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
  • Överföringshastighet 1,000 Mbps
  • Vänster kontakttyp RJ-45
Beställningsvara
3 245 krExkl. moms
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60
Allied TelesisAT-MMC2000/LC-60
Artikelnr. 5011129529 Tillv. art. nr. AT-MMC2000/LC-960
    Beställningsvara
    3 745 krExkl. moms
    Allied Telesis AT MMC200/LC Fibermediekonverterare RJ-45 LC multiläge
    Artikelnr. 5011136133 Tillv. art. nr. AT-MMC200/LC-60
    • Produkttyp Fibermediekonverterare
    • Länkprotokoll Fast Ethernet
    • Överföringshastighet 100 Mbps
    • Vänster kontakttyp RJ-45
    Beställningsvara
    2 495 krExkl. moms
    Allied Telesis AT MMC200/SC
    Allied TelesisAT MMC200/SC
    Artikelnr. 5011136134 Tillv. art. nr. AT-MMC200/SC-60
      Beställningsvara
      1 295 krExkl. moms
      Allied Telesis AT MC101XL Fibermediekonverterare
      Artikelnr. 5011136154 Tillv. art. nr. AT-MC101XL-60
      • Produkttyp Fibermediekonverterare
      • Länkprotokoll Ethernet
      • Överföringshastighet 100 Mbps
      • Max överföringsavstånd 2 km
      Beställningsvara
      2 595 krExkl. moms
      Allied Telesis AT-DMC1000/LC Fibermediekonverterare RJ-45 LC multiläge
      Artikelnr. 5011136136 Tillv. art. nr. AT-DMC1000/LC-50
      • Produkttyp Fibermediekonverterare
      • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
      • Överföringshastighet 1,000 Mbps
      • Vänster kontakttyp RJ-45
      Beställningsvara
      3 795 krExkl. moms
      Allied Telesis AT MMC2000
      Allied TelesisAT MMC2000
      Artikelnr. 5011097981 Tillv. art. nr. AT-MMC2000/SC-60
        Beställningsvara
        2 495 krExkl. moms
        Allied Telesis AT-PC2000/LC Fibermediekonverterare SFP (mini-GBIC) RJ-45
        Artikelnr. 5011136374 Tillv. art. nr. AT-PC2000/LC-60
        • Produkttyp Fibermediekonverterare
        • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
        • Överföringshastighet 1,000 Mbps
        • Vänster kontakttyp SFP (mini-GBIC)
        Beställningsvara
        5 095 krExkl. moms
        Allied Telesis AT-DMC1000/SC Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode)
        Artikelnr. 5011136137 Tillv. art. nr. AT-DMC1000/SC-50
        • Produkttyp Fibermediekonverterare
        • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
        • Överföringshastighet 1,000 Mbps
        • Vänster kontakttyp RJ-45
        Beställningsvara
        3 795 krExkl. moms
        Allied Telesis AT-MCF2032SP 12 Channel SFP Blade Fibre Converter Fibermediekonverterare RJ-45 SFP (mini-GBIC)
        Artikelnr. 5011071221 Tillv. art. nr. AT-MCF2032SP
        • Produkttyp Fibermediekonverterare
        • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
        • Överföringshastighet 1,000 Mbps
        • Vänster kontakttyp RJ-45
        Beställningsvara
        15 495 krExkl. moms
        Allied Telesis MCF2012LC 12 Channel Blade Fibre Converter Fibermediekonverterare RJ-45 LC multiläge
        Artikelnr. 5011071220 Tillv. art. nr. AT-MCF2012LC
        • Produkttyp Fibermediekonverterare
        • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
        • Överföringshastighet 100 Mbps
        • Vänster kontakttyp RJ-45
        Beställningsvara
        14 495 krExkl. moms
        Allied Telesis AT DMC100 Fibermediekonverterare
        Artikelnr. 5011192895 Tillv. art. nr. AT-DMC100/SC-50
        • Produkttyp Fibermediekonverterare
        • Länkprotokoll Fast Ethernet
        • Överföringshastighet 100 Mbps
        • Max överföringsavstånd 2 km
        Beställningsvara
        2 495 krExkl. moms
        Allied Telesis AT MMC10GSP/SP Fibermediekonverterare SFP+ SFP+
        Artikelnr. 5011210617 Tillv. art. nr. AT-MMC10GSP/SP-960
        • Produkttyp Fibermediekonverterare
        • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        • Överföringshastighet 10,000 Mbps
        • Vänster kontakttyp SFP+
        Beställningsvara
        11 995 krExkl. moms
        Allied Telesis AT-PC2000/SC Fibermediekonverterare SC RJ-45
        Artikelnr. 5011136372 Tillv. art. nr. AT-PC2000/SC-60
        • Produkttyp Fibermediekonverterare
        • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
        • Överföringshastighet 1,000 Mbps
        • Vänster kontakttyp SC
        Beställningsvara
        5 095 krExkl. moms
        Allied Telesis AT MMC10GT/SP Fibermediekonverterare RJ-45 SFP+
        Artikelnr. 5011210616 Tillv. art. nr. AT-MMC10GT/SP-960
        • Produkttyp Fibermediekonverterare
        • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        • Överföringshastighet 10,000 Mbps
        • Vänster kontakttyp RJ-45
        Beställningsvara
        13 495 krExkl. moms
        Allied Telesis AT IMC2000T/SP
        Allied TelesisAT IMC2000T/SP
        Artikelnr. 5011136131 Tillv. art. nr. AT-IMC2000T/SP-980
          Beställningsvara
          6 095 krExkl. moms
          Allied Telesis AT MMC2000LX/LC
          Allied TelesisAT MMC2000LX/LC
          Artikelnr. 5011306949 Tillv. art. nr. AT-MMC2000LX/LC-960
            Beställningsvara
            4 695 krExkl. moms

            Visar 18 av 21 produkter