Övriga KVM tillbehör

Filter

kr
kr
Matrox Extio Interface Card

Matrox

Extio Interface Card

Artikelnr. 5011147944 Tillv. art. nr. XTO2A-FESLPAF
  • Anslutningsteknologi Kabel
  • Kabeltyper som stöds Fiber
Beställningsvara
5 495 krExkl. moms
Matrox Extio Single Mode Upgrade Kit

Matrox

Extio Single Mode Upgrade Kit

Artikelnr. 5010664172 Tillv. art. nr. XTO2-2SMTXF
  • Gränssnittstyp SFP
  • SFP transceiver typ Fiberoptik
  • Stöd för MMF (Multi-mode fiber) Nej
Beställningsvara
6 995 krExkl. moms

Visar 2 av 2 produkter