Aruba SFP LC 10km Transceiver- (Fyndvara klass 2)
Aruba SFP LC 10km Transceiver- (Fyndvara klass 2)
Aruba SFP LC 10km Transceiver- (Fyndvara klass 2)
Aruba SFP LC 10km Transceiver- (Fyndvara klass 2)

Aruba SFP LC 10km Transceiver- (Fyndvara klass 2) 

1 395 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas omgående (1 kvar)
Aruba artikelnr. J4859D
Dustin artikelnr. 5020013066

Snabbfakta

  • Gränssnittstyp
    SFP
  • SFP transceiver typ
    Fiberoptik
  • Fiberoptiska kontakten
    LC
  • Maximal dataöverföringshastighet
    1000 Mbit/s

Klass 2 – Fint skick

Klass 2 innebär att produkten bär mindre spår av användning, samt att plomberingen eller det inre emballaget har brutits. Små repor kan också förekomma och produkten kan ha tagits in på service för reparation. Då används alltid originaldelar. Vi produkttestar och levererar sedan produkten komplett med alla tillbehör och med normal tillverkargaranti.

Specifikation SFP LC 10km Transceiver- (Fyndvara klass 2)

Allmänt

Varumärke

Prestanda

SFP transceiver typ
Fiberoptik
Maximal dataöverföringshastighet
1000 Mbit/s
Gränssnittstyp
SFP
SMF (Single-mode fiber) stöds
Ja
Fiberoptiska kontakten
LC
SFP-sändtagarstandard
LX
Maximal överföringshastighet avstånd
10000 m
Fiberportar kvantitet
2

Vikt & dimension

Bredd
55.9 mm
Djup
12.7 mm
Höjd
15.2 mm
Vikt
45 g

Logistikdata

Harmonized System (HS)-kod
85369010
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på