Mikrotik S+85DLC03D 10 Gigabit Ethernet

Mikrotik S+85DLC03D 10 Gigabit Ethernet

745 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas inom 48h
Mikrotik artikelnr. S+85DLC03D
Dustin artikelnr. 5011199999

Snabbfakta

  • Tillverkare
    MikroTik
  • Produkttyp
    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    SFP+
  • Höger kontakttyp
    LC multiläge
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation S+85DLC03D

Allmänt

Tillverkare
MikroTik
Produktlinje
MikroTik
Modell
S+85DLC03D
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP+ sändar/mottagarmodul

Kabel

Vänster kontakttyp
SFP+
Höger kontakttyp
LC multiläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Max överföringsavstånd
300 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)

Nätverk

Länkprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
10 Gbps
Optisk våglängd
850 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x 10Gb Ethernet - LC multi-mode
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på