img

Pro Optix SFP28 sändar-/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-25G-LR)

25 Gigabit Ethernet

3 995 kr Exkl. moms 125 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5011125896
  • Tillv. art. nr.
  • SFP-25G-LR-O

Produktinformation

Pro Optix SFP-25G-LR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 25 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP28 sändar-/mottagarmodul
Kabel
Vänster kontakttyp LC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
OEM-Artikelnummer Cisco SFP-25G-LR
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 25GBase-LR
Max överföringsavstånd 300 m
Funktioner Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nätverk
Länkprotokoll 25 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 25 Gbps
Optisk våglängd 1310 nm
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 25GBase-LR - LC enkelläge hona x 2
Min driftstemperatur 0 °C
Max driftstemperatur 70 °C
Garanti
Garanti 3 års garanti
Garanti detalljer Begränsad garanti - 3 år