Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco GLC-SX-MMD) Gigabit Ethernet

Pro OptixSFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco GLC-SX-MMD)Gigabit Ethernet

545 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas omgående (12 kvar)
Pro Optix artikelnr. GLC-SX-MMD-P
Dustin artikelnr. 5011122896

Snabbfakta

  • Tillverkare
  • Produkttyp
    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC multiläge
Pro Optix produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikation SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco GLC-SX-MMD)

Allmänt

Tillverkare
Produktlinje
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Kabel

Vänster kontakttyp
LC multiläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
OEM-Artikelnummer
Cisco GLC-SX-MMD
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 1000Base-SX
Max överföringsavstånd
550 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nätverk

Länkprotokoll
Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
1 Gbps
Optisk våglängd
850 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hona x 2
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Garanti

Garanti
Begränsad livstidsgaranti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - livstid
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på