Aruba SFP LC MM Gigabit Ethernet

Aruba SFP LC MM Gigabit Ethernet

1 595 kr
Frakt från 139 kr
Kan skickas omgående (6 kvar)
Aruba artikelnr. J4858D
Dustin artikelnr. 5011071889

Snabbfakta

  • Tillverkare
    Hewlett Packard Enterprise
  • Produkttyp
    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC multiläge
Gigabit-SFP med LC Multimode-anslutning
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation SFP LC MM

Allmänt

Tillverkare
Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Kabel

Vänster kontakttyp
LC multiläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 1000Base-SX
Max överföringsavstånd
500 m
Standarder
OM2

Nätverk

Länkprotokoll
Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
1 Gbps

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode

Dimensioner & Vikt

Bredd
1.5 cm
Djup
5.3 cm
Höjd
1.3 cm
Vikt
20 g
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på