Beställ senast 20/12 (19/12 Gotland och ovan Östersund) för leverans innan jul. Gäller lagerförda varor.

img

TP-Link TL-SM311LS

  • Lagerstatus: Kan skickas omgående 4 kvar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5011007213
  • Tillv. art. nr.
  • TL-SM311LS

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare TP-LINK
Produktlinje TP-LINK
Modell TL-SM311LS
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Kabel
Vänster kontakttyp LC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Fiberoptisk
Max överföringsavstånd 10000 m
Funktioner Full duplex
Standarder Plug and Play, FCC
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x nätverk - LC single-mode x 2
Statusindikatorer Status
Min driftstemperatur 0 °C
Max driftstemperatur 70 °C
Luftfuktighet vid drift 10 - 90%
Nätverk
Överföringshastighet 1.25 Gbps
Optisk våglängd 1310 nm