Aruba Aruba Gigabit Ethernet

ArubaArubaGigabit Ethernet

8 195 kr
Frakt från 139 kr
Hyr från 259 kr/månad i 36 månader
Aruba artikelnr. JW149A
Dustin artikelnr. 5010990088

Snabbfakta

  • Tillverkare
    Hewlett Packard Enterprise
  • Produkttyp
    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC enkelläge
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation Aruba

Allmänt

Tillverkare
Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje
HPE Aruba
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Kabel

Vänster kontakttyp
LC enkelläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 1000Base-EX
Max överföringsavstånd
40,000 m

Nätverk

Länkprotokoll
Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
1 Gbps
Optisk våglängd
1310 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 1000Base-EX - LC-enkelläge
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på