img

TP-Link TL-SM311LM

495 kr
  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010968219
  • Tillv. art. nr.
  • TL-SM311LM

Produktinformation

Multi-mode MiniGBIC modul.
För att användas till T3700G-28TQ, TL-SG5412F / TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210 / TL-SG3216 / TL-SG3424 / TL-SG3424P, TL-SL3428 / TL-SL3452, TL-SG2210P / TL-SG2216 / TL-SG2424 / TL-SG2424P / TL-SG2452, TL-SL2210 / TL-SL2218 / TL-SL2428 / TL-SL2452 och MC220L

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare TP-LINK Technologies
Förpackad kvantitet 1
Modell TL-SM311LM
Produktlinje TP-LINK
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Temperatur vid drift
Lägsta temperatur vid drift 0 °C
Högsta temperatur vid drift 70 °C
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 1000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Networking / Features Full duplex capability
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 1000Base-SX