Moxa Etherdevice Switch Eds-P206A-4POE-mm-st-T

5 495 kr Exkl. moms 170 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
Notera att denna produkt är en beställningsvara och kan därför inte returneras. Beställningen av produkten kan inte annulleras efter det att du har bekräftat din beställning. Du kan läsa mer i våra handelsvillkor, avsnitt 7.
  • Artikelnr.
  • 5010898310
  • Tillv. art. nr.
  • EDS-P206A-4PoE-MM-ST-T

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Moxa Technologies
General / Compliant Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at
General / MAC Address Table Size 1K
Ports 4 x 10/100 (PoE) + 2 x 100Base-FX
General / Subtype Fast Ethernet
Extra funktioner Flow control, full duplex capability, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward
Expansion/Anslutning
Anslutningar 4 x 100Base-TX - RJ-45 - PoE ¦ 2 x 100Base-FX - ST multi-mode x 2
Standarder som följs
Kompatibel standard EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-8, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, IEC 60529 IP30, FCC Part 15 B Class A
Mått och vikt
Yttermått bredd 5 cm
Yttermått djup 7 cm
Yttermått höjd 11.5 cm
Vikt 0.375 kg
Nätverk
Antal portar 6
PoE (Power Over Ethernet) PoE
Formfaktor DIN-skenmonterbar
Managerbar Nej
Service och support
Service & support 5 års garanti