img
img

HPE PremierFlex

MPO multiläge MPO multiläge Duplex Multimode 50/125

  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010818360
  • Tillv. art. nr.
  • QK732A

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster MPO multiläge
Kontakttyp höger MPO multiläge
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Multimode
Version OM4
Cladding 50/125
Slipningstyp vänster sida PC
Slipningstyp höger sida PC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Orange
Mått och vikt
Längd 1 m
Service och support
Service & support 1 år