img

Cisco 1000base Lx10

6 695 kr Exkl. moms 208 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
Notera att denna produkt är en beställningsvara och kan därför inte returneras. Beställningen av produkten kan inte annulleras efter det att du har bekräftat din beställning. Du kan läsa mer i våra handelsvillkor, avsnitt 7.
  • Artikelnr.
  • 5010812551
  • Tillv. art. nr.
  • MA-SFP-1GB-LX10

Specifikationer

Header
Tillverkare Cisco Meraki
Produktlinje Cisco Meraki
Förpackad kvantitet 1
Kompatibilitet PC
Tillhandahållet gränssnitt
Gränssnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX10
Nätverk
Typ SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Formfaktor Insticksmodul
Anslutningsteknik Kabelansluten
Max överföringsavstånd 10000 m
Typ av kablage Ethernet 1000Base-LX10
Datalänkprotokoll Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 1 Gbps
Optisk våglängd 1310 nm