HPE X140 40 Gigabit Ethernet
HPE X140 40 Gigabit Ethernet
HPE X140 40 Gigabit Ethernet
HPE X140 40 Gigabit Ethernet

HPE X140 40 Gigabit Ethernet

85 995 kr
Frakt från 139 kr
Hyr från 2 731 kr/månad i 36 månader

Notera att denna produkt inte kan returneras. Beställningen av produkten kan inte annulleras efter det att du har bekräftat din beställning. Du kan läsa mer i våra försäljningsvillkor, avsnitt 7.

HPE artikelnr. JG661A
Dustin artikelnr. 5010791103

Snabbfakta

  • Tillverkare
    Hewlett Packard Enterprise
  • Produkttyp
    QSFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll
    40 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC enkelläge
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation X140

Allmänt

Tillverkare
Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje
Modell
X140
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
QSFP+ sändar/mottagarmodul

Kabel

Vänster kontakttyp
LC enkelläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 40GBase-LR4
Max överföringsavstånd
10,000 m

Nätverk

Länkprotokoll
40 Gigabit Ethernet
Optisk våglängd
1310 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 40GBase-LR4
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på